"Midwifes of the North" partneru tikšanās Kauņā, Lietuvā

 

 

Kauņas Perinatālais centrs

 

No 21.10 līdz 24.10.2013. Rīgas 1. medicīnas koledžas Vecmātes izglītības programmas vadītāja Ilze Ansule piedalījās NordPlus programmas Nordejordemodern Midwife of the North rīkotajā partneru sanāksmē, kas noritēja Kauņā, Lietuvā.

Vizītes laikā norisinājās diskusijas par studentu mobilitāti, atbalstīti tika studentu prakses braucieni uz dažādiem termiņiem no 2 nedēļām līdz 6 mēnešiem. Tika nolemts vairāk veikt īstermiņa studentu novērojumu – prakses braucienus, lai gūtu plašāku redzesloku par savu nākamo profesiju, pat, ja ir valodas barjera.

Kā arī tika apmeklēts Kauņas perinatālā centrs, kurš plaši rekonstruēts un ir uzlabota darba organizācija. Pēc sarunām ar Kauņas perinatālā centra vadību, Rīgas 1. medicīnas koledžas studenti ir gaidīti šeit praksē.

Nordejordemodern Midwife of the North partneru tikšanās reizē tika rīkota starptautiska konference: „Jauna pieredze un izaicinājumi Eiropas dzemdniecībā: modernās studentu apmācības un jaunās pieejas klīniskajā praksē.” Valstis, kuras pārstāvēja starptautisko konferenci bija Lietuva, Zviedrija, Dānija, Norvēģija, Somija, Igaunija un Latvija.

Studiju programmas

1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas

Vecmāte

Farmaceita asistents

Ārsta palīgs

Māsa

 

 

Profesionālās vidējās izglītības un arodizglītības programmas

Zobu tehniķis

Zobārstniecības māsa

 

Arodizglītības programmas

Zobārsta asistents

Māsas palīgs

Aprūpētājs

Seko mums!