Leonardo da Vinci mobilitātes programmas audzēkņi no Slovēnijas

No 24.11.2013. līdz 15.12.2013. Leonardo da Vinci mobilitātes programmas ietvaros Rīgas 1. medicīnas koledža uzņem Secondary School for Pharmacy, Cosmetics and HealthCare (Farmācijas, kosmētikas un veselības vidusskolas) zobu tehniķu programmas audzēkņus un vieslektoru U.Katelic no Ļubļanas, Slovēnijas.

27.11.2013. vieslektors Uroš Katelic lasīja lekciju „Biofunctional Prosthetic System” zobu tehniķu izglītības programmas studentiem un pasniedzējiem. 

Rīgas 1. medicīnas koledžas direktores Inese Bungas tikšanās ar „Farmācijas, kosmētikas un veselības vidusskolas” audzēkņiem un vieslektoru.

 

„Farmācijas, kosmētikas un veselības vidusskolas” audzēkņi Katja Pečar, Tjaša Ivanuša un Urban Kobal veiks mācību praksi Rīgas 1. medicīnas koledžas sadarbības partneru zobu tehnikas laboratorijās.

 

Paralēli mācību praksēm „Farmācijas, kosmētikas un veselības vidusskolas” audzēkņi apmeklēs kultūrvēsturiski nozīmīgākos objektus Latvijā.

 

Rīgas 1. medicīnas koledžas zobu tehniķu izglītības programmas akadēmiskais personāls sniegs atbalstu studentiem mācību prakses laikā, nosakot uzdevumus un monitorējot studentiem uzticēto darbu izpildi. Uzdevumi tiks doti saskaņā ar abās partnervalstīs definēto zināšanu, prasmju un kompetences līmeni. 

Studiju programmas

1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas

Vecmāte

Farmaceita asistents

Ārsta palīgs

Māsa

 

 

Profesionālās vidējās izglītības un arodizglītības programmas

Zobu tehniķis

Zobārstniecības māsa

 

Arodizglītības programmas

Zobārsta asistents

Māsas palīgs

Aprūpētājs

Seko mums!